Rīgā +5 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Dāmu futbola pusfinālā Brazīlija pārliecinoši uzvar Vāciju, ASV – Japānu

Olimpiskā dāmu futbola turnīra pirmajā pusfināla spēlē Atēnu olimpisko spēļu vicečempiones Brazīlijas futbolistes revanšējās Vācijas valstsvienībai par zaudējumu pagājušā gada Pasaules kausa izcīņas finālā – 4:1 (1:1). Otrā spēlē Atēnu olimpiskās čempiones ASV futbolistes ar 4:2 (2:1) pieveica Japānu.

10.minūtē pasaules čempiones vācietes vadībā izvirzīja slavenā Birgita Princa. Taču īsi pirms pārtraukuma Formiga panāca izlīdzinājumu, otrā puslaika sākumā astoņu minūšu laikā divus vārtus guva Kristiana un Marta, bet 76.minūtē Kristiana uzvaru pārvērta sagrāvē.

Pēc līdzīga sižeta aizritēja arī otrā pusfināla spēle. Rezultātu 16.minūtē atklāja Šinobu Ono, taču pirmā puslaika beigās triju minūšu laikā amerikānietes Haklza un Čalupnija guva divus vārtus, bet otrajā puslaika precīzas bija O’Reilija un vēlreiz Haklza. Tikai pašās beigās japānietes vienus vārtus atguva.

Dāmu turnīra fināls ASV – Brazīlija un spēle par 3.vietu notiks ceturtdien.