Rīgā +5 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

DĀR izlases treneris vaino tiesnesi zaudējumā Urugvajai

Dienvidāfrikas Republikas (DĀR) izlases galvenais treneris Karloss Alberto Pareira pēc smagā zaudējuma Urugvajai (0:3) veltīja bargu kritiku spēles tiesnesim.Rezultātu ar tālu un precīzu raidījumu atklāja Djego Forlans. Desmit minūtes pirms spēles beigām DĀR palika skaitliskajā mazākumā, jo par "pēdējās cerības" pārkāpumu no laukuma tika noraidīts mājinieku vārtsargs Itumelengs Hune.

11 m soda sitienu realizēja Forlans. Savukārt kompensācijas laika piektajā minūtē urugvajieši guva arī trešos vārtus."Es un jebkurš cits teiks, ka šis bija vissliktākais tiesneša sniegums šajā turnīrā," dusmīgs uz šveiciešu tiesnesi Masimo Buzaku bija Pareira. "Jau no paša spēles sākuma viņš bija pret mūsu komandu negodīgs. Viņš saskatīja pārkāpumus brīžos, kur to nebija, piešķirot dzeltenās kartītes un pēc tam par to smaidot.""Es ceru, ka mēs vairs neredzēsim viņa seju šajā turnīrā, jo viņš nav pelnījis šeit atrasties," tik bargs bija Pareira.

Pēc šī zaudējuma finālturnīra rīkotājiem vēl saglabājas cerības kvalificēties nākamajai kārtai. Pēdējā kārtā jāpieveic Francija, kurai šodien jātiekas ar Meksiku.