Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Džokovičs un Melcers nodrošina vietu French Open ceturtdaļfinālā

Francijas atklātā tenisa čempionāta ceturtdaļfinālā iekļuvis ar trešo numuru izliktais serbs Novāks Džokovičs, kā arī 22.numurs austrietis Jirgens Melcers, ziņo turnīra rīkotāji. Džokovičs četru setu cīņā ar 6:4, 2:6, 6:1, 6:2 pārspēja amerikāni Robiju Džinepri, kurš pasaules rangā ieņem 98.vietu. Tiesa, par uzvaru serbam nācās pacīnīties.

Pirmajā setā Džinepri pārliecinoši servēja un pat tika pie trīs breikbumbām, tomēr nevienu no tām neizmantoja. Desmitajā geimā Džokovičs guva punktu pie amerikāņa serves un noturēja pārsvaru – 6:4. Džinepri izdevās revanšēties otrajā setā, kurā viņš guva divus punktus pie Džokoviča serves, uzvarot ar 6:2, taču cīņas turpinājumā laukumā dominēja par pārliecinošu favorītu uzskatītais serbs. Viņš divu stundu un 17 minūšu ilgo cīņu pabeidza ar uzvarām 6:1, 6:2.Džokoviča nākamais pretinieks būs turnīra 22.numurs austrietis Jirgens Melcers, kurš ar 7:6 (8:6), 4:6, 6:1, 6:4 pārspēja Krievijas tenisistu Teimurazu Gabašvili. Cīņa ritēja pēc līdzīga scenārija – smagai Melcera uzvarai pirmajā setā sekoja zaudējums otrajā, taču pēdējos divos setos austrietis bija ievērojami pārāks, izcīnot pelnītu uzvaru. Vēl Francijas atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā šveicietis Rodžers Federers spēlēs ar zviedru Robinu Sērderlingu, bet čehs Tomāšs Berdihs mērosies spēkiem ar krievu Mihailu Južniju. Pēdējais ceturtdaļfināla pāris būs zināms pirmdien, kad savā starpā cīnīsies Fernando Verdasko – Nikolass Almagro un Tomass Belluči – Rafaels Nadals.