Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Grieķijas basketbolisti ar 23 punktu pārsvaru sagrauj Vācijas izlasi

Negaidīti pārliecinošu uzvaru olimpiskajā basketbola turnīrā otrdien svinēja Grieķijas valstsvienība, kas ar 87:64 sagrāva Vācijas izlasi.

Vāciešiem pēc neveiksmīgi sāktās pirmās ceturtdaļas (5:12) izdevās turpmāko piecu minūšu laikā gūt 18 (!) punktus un pārņemt vadību (23:21). Tomēr otrā ceturtdaļa sākās vēl nelaimīgāk - piecas minūtes vācieši nespēja gūt ne punkta, kamēr grieķi strauji pārņēma vadību un to vairs no rokām neizlaida.

Vasileios Spanoulis guva 23 punktus Grieķijas izlases labā, bet ar 15 punktu krājumu spēli beidza Teodoras Papalukas.

Vācijas izlases rindās maz pie teikšanas laukumā bija Dirks Novickis, tomēr 13 punktus viņš tomēr guva un bija savas komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Jau vēstīts, ka Vācijas basketbolisti pirmajā spēlē ar 95:66 sagrāva Angolu, bet Grieķija ar 66:81 zaudēja Spānijai. Grieķus nākamajā mačā eksaminēs ASV izlase, bet vācieši spēkosies ar spāņiem.

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...