Svētdiena, 27. oktobris
Lilita, Irita, Ita

Gulbis Memfisā divos setos piekāpies del Potro

Latvijas tenisists Ernests Gulbis ceturtdien piedzīvoja zaudējumu Memfisā (ASV) notiekošā tenisa turnīra otrajā kārtā, ar 3:6 un 4:6 piekāpjoties vienam no galvenajiem favorītiem, ar otro numuru izliktajam argentīnietim Huanam Martinam del Potro.

Spēlē pirmais servēja Gulbis. Pirmais geims ritēja līdzīgi, tomēr tā izskaņā latvietis zaudēja. Taču jau nākamajā geimā Gulbim izdevās lauzt pretinieka servi, turklāt itin pārliecinoši. Rezultāts auga līdzīgi līdz septītajam geimam, kurā del Potro lauza latvieša servi un pēc tam guva vēl divus punktus pēc kārtas, uzvarot visā setā ar 6:3.

Otrajā setā Gulbis nonāca zaudētājos ar 1:3, taču atspēlējās līdz 3:3. Spēles turpinājums gan vairs nebija tik veiksmīgs un Gulbis zaudēja arī otrajā setā - 4:6.

Līdz šim abi tenisisti bija tikušies divas reizes un abās cīņās uzvarēja del Potro.

Gulbis ieņem 42.pozīciju ATP pasaules ranga tabulā, bet del Potro ieņem astoto vietu.

Šis Gulbim bija jau 13.turnīrs pēc kārtas, kurā viņš nav spējis pārvarēt otro kārtu.

Turnīrs Gulbim nav beidzies, jo viņš kopā ar krievu Igoru Kuņicinu spēlēs dubultspēļu turnīra otrajā kārtā.

Turnīra balvu fonds ir 1 226 500 ASV dolāri.