Rīgā +5 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Ķīna 48.zelta medaļu izcīna kanoe airēšanā

Ķīnas kanoe airētāji Mens Žanljans un Jans Venjuns sestdien kļuva par olimpiskajiem čempioniem kanoe divniekā (C-2) 500 m distancē, tādējādi izcīnot savai valstij jau 48.zelta medaļu Pekinas olimpiskajās spēlēs.

Ķīnieši finālbraucienā finišēja ar rezultātu viena minūte un 41,025 sekundes, lai gan pēdējos 250 metrus veica tikai ar sesto labāko laiku. Tomēr pirmajā daļā iekrātais lielais pārsvars bija pietiekams, lai nosargātu uzvaru.

Par 0,257 sekundēm ķīniešiem zaudēja Krievijas airētāji Sergejs Uļegins un Aleksandrs Kostoglods, bet bronzas medaļas ieguva vācieši Kristians Gille un Tomašs Vilenžeks, kuri atpalika par 0,939 sekundēm.