Rīgā +23 °C
Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Klijstersa pārspējusi Vīnesu Viljamsu US Open astotdaļfinālā

Kima Klijstersa, spēlējot pirmajā Grand Slam turnīrā pēc divu gadu pārtraukuma, iekļuvusi ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā.Astotdaļfinālā par māmiņu kļuvusī beļģiete svētdien pārspēja divkārtējo šī turnīra uzvarētāju, ar trešo numuru izlikto Vīnesu Viljamsu – 6:0, 0:6, 6:4. Nākamajā kārtā Klijstersas pretiniece būs ķīniete Na Li (18.

), kura pieveica Frančesku Skjavoni (26.) no Itālijas 6:2, 6:3.Pēc Krievijas spēlētāju Dinaras Safinas (1.) un Jeļenas Dementjevas (4.) zaudējumiem no pirmajām četrām izliktajām tenisistēm dalību turnīrā turpina vairs tikai Serēna Viljamsa (2.). Ceturtdaļfinālā Serēnas pretiniece būs itāliete Flavija Peneta (10.), kura cīņā ar Veru Zvonarjovu (7.) atspēlēja sešas mačbumbas un svinēja uzvaru 3:6, 7:6 (8:6), 6:0.Bez lieliem pārsteigumiem svētdien beidzās vīru vienspēļu trešās kārtas cīņas. Astotdaļfinālam kvalificējās Endijs Marejs (2.) un Rafaels Nadals (3.), kurš gan guvis vēdera muskuļu sastiepumu, kā arī Huans Martins del Potro (6.) un Žo Vilfrīds Conga (7.).Turnīrs beidzies francūzim Žilam Simonam (9.), kurš traumas dēļ ceturtajā setā pārtrauca cīņu ar Huanu Karlosu Ferero.