Rīgā +5 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Krievijas tenisistes izcīna visu medaļu komplektu, dubultspēlēs uzvar māsas Viljamsas

Krievijas tenisistes svētdien izcīnīja visas trīs olimpiskās medaļas vienspēlēs.

Par olimpisko čempioni kļuva Jeļena Dementjeva. Ar piekto numuru izliktā Dementjeva finālā ar 3-6, 7-5 un 6-3 pārspēja Dināru Safinu (6.). Savukārt cīņā par bronzas medaļu Vera Zvonareva, kura tikai pēdējā brīdī tika uz olimpiskajām spēlēm pēc tam, kad savainojuma dēļ no starta atteicās Marija Šarapova, pārliecinoši ar 6-0 un 7-5 apspēlēja ķīnieti Lī Na.

Savukārt dubultspēlēs dāmām par čempionēm kļuva galvenās favorītes - māsas Serēna un Vīnesa Viljamsa, kuras finālā ar 6-2 un 6-0 sagrāva spānietes Anabelu Medinu Arigesu/Virdžīniju Ruano Paskālu.

Pie bronzas medaļām tika ķīnietes Jana Ži/Žena Ži, kuras finālā par bronzas medaļām ar 6-2 un 6-2 pārspēja māsas Aļonu un Katerinu Bondarenko no Ukrainas.