Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Latvijai sudrabs Eiropas jauniešu čempionātā orientēšanās sportā

Serbijā notikušajā Eiropas jauniešu čempionātā orientēšanās sportā S18 grupā stafetēs sudraba medaļu izcīnīja Latvijas komanda ar Anci Rusovu, Māru Peilāni un Sabīni Tiltu sastāvā.Pirmās  Eiropas jauniešu čempionāta medaļas tika sadalītas garajā distancē. Lielisku sniegumu uzrādīja divi Latvijas V16 grupas skrējēji – Valters Ļubinskis un Ivars Kļaviņš, kuriem attiecīgi 7.

un 8.vieta.S16 grupā labāko divdesmitniekā iekļuva Līga Valdmane (17.vieta). S18 grupā augstāko vietu izcīnīja Māra Peilāne (14.vieta). V18 grupā visaugstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Raivo Kivlenieks – viņam 26. vieta.Otrajā  sacensību dienā notika stafetes. S18 grupas jaunietes finišēja 2.vietā. Komandā pirmo etapu veica Ance Rusova, kura finišu sasniedza kā piektā. Tālāk jau Māra Peilāne komandu pacēla uz trešo vietu, bet Sabīne Tilta apsteidza Krievijas izlases skrējēju un finišēja otrajā vietā. V18 grupā pirmo etapu pārliecinoši veica Raivo Kivlenieks, kurš ar nelielu atrāvienu stafeti nodeva kā pirmais. Kārlim Baltacim otrajā etapā vairs tik labi neveicās un komanda noslīdēja jau uz devīto vietu. Trešajā etapā Jānis Tamužs rezultātu mazliet uzlaboja un komanda finišēja septītajā vietā. Stafetē V16 grupā pirmajā etapā ļoti labi nostartēja Ivars Kļaviņš, viņš finišēja 2.vietā. Otrajā etapā Rūdolfam Zērnim šo pozīciju izdevās nosargāt un palielināt pārsvaru jau līdz četrām minūtēm. Tomēr pēdējā etapā Valteram Ļubinskim gaužām neveicās un puiši ierindojās tikai 10.vietā. S16 grupas meitenes izcīnīja sesto vietu. Pirmajā etapā startēja Elīna Svilpe, kurai starts izdevās ne pārāk veiksmīgs, tomēr Beāta Zaļaiskalna otrajā etapā uzrādīja trešo ātrāko laiku un komandu pacēla uz sesto vietu. Trešajā etapā Līga Valdmane šo pozīciju noturēja.Pēdējā  sacensību dienā tika veiktas sprinta distances. V18 grupā lielisku rezultātu izcīnīja Raivo Kivlenieks – piektā vieta, turklāt tikai trīs sekundes zaudēja trešās vietas ieguvējam. Arī jaunietēm šajā vecuma grupā augstvērtīgu rezultātu izcīnīja Ance Rusova – viņai 12.vieta. 27 valstu komandu kopvērtējumā Latvijas izlase ierindojās piektajā vietā.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...