Rīgā +7 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Latvijas florbola izlase piekāpjas Čehijai

Latvijas florbola izlase Pasaules čempionāta spēlē ar 3:5 piekāpusies turnīra rīkotājiem čehiem, informē sacensību rīkotāji.Rezultātu jau trešajā minūtē atklāja Latvijas izlases florbolists Ingus Laiviņš, kuram piespēlēja Ivars Jēkabsons, taču perioda vidū Čehijas komanda īsā laika posmā guva divus vārtus (Daniels Folta, Alešs Zaļešnijs), izvirzoties vadībā ar 2:1. Pārsvars piederējis laukuma saiminiekiem, kuri Latvijas izlases vārtsarga Mārtiņa Krūma meistarību pārbaudīja 10 reizes, kamēr mūsu florbolisti pa pretinieku vārtiem meta trīs reizes.

Otrā perioda sākumā savus otros vārtus spēlē guva Ingus Laiviņš, izlīdzinot rezultātu, taču drīz vien Tomāšs Šrapeks atjaunoja laukuma saimnieku pārsvaru.

Pēdējās trešdaļas sākumā tika gūti trīs vārti. Vispirms Čehija, pateicoties Aleša Jakubeka rezultatīvajam raidījumam, panāca divu vārtu pārsvaru, tad Andis Levītis rezultātu izlīdzināja, bet Martins Ostranskis atkal panāca drošu pārsvaru turnīra rīkotājvalsts izlasei - 3:5

Čempionāta oficiālajā mājas lapā publicētā statistika liecina, ka Latvijas komanda pa pretinieku vārtiem metusi četras reizes, bet Čehi mūsu vārtsargu apdraudējuši 25 reizes.

Latvijai un Čehijai šobrīd turnīra tabulā ir vienāds punktu skaits (4), taču izšķirošajā kārtā par iekļūšanu pusfinālā mūsu komanda spēlēs ar vienu no čempionāta favorītēm Zviedriju, bet Čehija uzņems vienu no grupas pastarītēm Itāliju.

xcxc

Grunckis: Pieci ielaisti vārti ir pārāk daudz

pp

florbols

Pasaules čempionāts

Latvija - Čehija 3:5 (1:2, 1:1, 1:2)

Vārti: 2:06 Laiviņš (Jēkabsons) 1:0, 12:09 Folta (Novotnijs) 1:1, 13:25 Zaļešņijs (Fridrihs) 1:2, 22:21 Laiviņš (Belasovs) 2:2, 26:34 Šrapeks (Trnavskis) 2:3, 40:21 Jakubeks (Kožušņiks) 2:4, 41:10 Levītis (Jēkabsons) 3:4, 41:48 Ostranskis (Cepeks) 3:5.
Soda minūtes: Skudrītis (14:35), Laiviņš (48:22), Blinds (52:05;visi Latvija)

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...