Rīgā +7 °C
Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Latvijas kamaniņu braucēji otrajā desmitā PK posmā Kanādā

Pasaules kausa (PK) posmā Kanādā veiksmīgākie Latvijas kamaniņu braucēji piektdien ieņēma vietas otrajā desmitā, liecina rīkotāju informācija.

Visaugstāk tika Inārs Kivlenieks, kurš vīriešu konkurencē ieņēma 12.vietu, no uzvarētāja vācieša Fēliksa Loha divu braucienu summā atpaliekot 0,952 sekundes. Mārtiņš Rubenis ieguva 20.vietu, bet Kristaps Mauriņš ierindojās 23.vietā 32 dalībnieku konkurencē.

Arī pārējās divas godalgotās vietas olimpiskajā Vistleras trasē tika Vācijas braucējiem - attiecīgi Johanesam Ludvigam un Davidam Melleram. Pirmajā sešiniekā Vācijas sportisti tikai vienu vietu atvēlēja citu valstu pārstāvjiem.

Divnieku ekipāžu konkurencē Andrejs Bērze/Uldis Logins ieņēma 15.vietu, uzvarētājiem austriešiem Andreasam un Volfgangam Lingeriem divu braucienu summā zaudējot 1,286 sekundes. Startēja 19 ekipāžas.

Latvijas spēcīgākais divnieks Andris un Juris Šici pēc ārstu ieteikuma uz Kanādu neaizbrauca. Lai izvairītos no sportistam lieka riska, mediķi stingri ieteica pēc savainojumiem vēl sportisko formu atgūstošajam Jurim Šicam atturēties no braukšanas Vistleras trasē, kas kamaniņbraucējiem  ir ļoti smaga.

PK posma noslēgumā sestdien būs sacensības sievietēm un komandu stafete.