Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Latvijas riteņbraucējiem panākumi Baltijas valstīs un Slovākijā

Nedēļas nogalē vairākās sacensībās veiksmīgi startējuši Latvijas riteņbraukšanas komandu pārstāvji.Divas uzvaras sacensībās Igaunijā un Lietuvā izcīnījis Alpha Baltic komandai braucējs Jānis Rezins. Igaunijas pilsētā Viru notikušajā no Igaunijas lielākā šosejas sacensību seriāla Filter Cup priekšpēdējā posmā viņš svinēja uzvaru, distances pēdējā kilometrā atraujoties no konkurentiem.

102 km garās distances finišā viņš par divām sekundēm apsteidza Mihkelu Raimu un Latvijā labi pazīstamo Allanu Orasu no Rietumu-Delfin komandas, kurš pagājušās nedēļas nogalē kļuva par Igaunijas čempionu MTB maratonā.Svētdien Jānis Rezins uzvarēja Viļņas velomaratonā (80 km). Finiša līniju pirmais sasniedza Vladimirs Kokorevs no Lietuvas, taču pēc disciplinārsoda piespriešanas par nesportisku rīcību par uzvarētāju tika paziņots Rezins. Trešo vietu ieņēma viņa komandas biedrs Ingus Eislers.Tostarp Rietumu-Delfin komandas riteņbraucējs Toms Skujiņš svētdien ieņēma trešo vietu un Andžs Flaksis piekto vietu viendienas velosacensībās Slovākijā. Pirmajā desmitniekā 150 km garajā braucienā vēl ieņēma Andris Smirnovs (8.), Matīss Preimanis (9.) un Armands Bēcis (10.).