Ilustratīvs attēls

Latvijas telpu futbola izlase pārbaudes spēlē pirms EČ kvalifikācijas pamatturnīra uzvar Moldovu

Latvijas telpu futbola izlase pirmdien, aizvadot pēdējo pārbaudes spēli pirms Eiropas čempionāta kvalifikcijas pamatturnīra, kas sestdien sāksies Rumānijā, pārbaudes spēlē Kišiņevā ar 3:1 (3:1) uzvarēja mājinieci Moldovu.

Latvijas izlase pirmā puslaika beigu daļā guva divus vārtus, izvirzoties vadībā ar 3:1, bet otrajā puslaikā šo pārsvaru nosargāja.

Arī nākamās trīs dienas Artūra Šketova trenētā komanda trenēsies Ķišiņevā, bet uz Rumāniju dosies piektdien.

Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatturnīrā Latvijas izlase sestdien tiksies ar pērn Pasaules kausā ceturto vietu izcīnījušo Portugāli, svētdien mērosies spēkiem ar mājinieci Rumāniju, bet kvalifikāciju noslēgs 11.aprīlī pret Somiju.

Grupas uzvarētāja automātiski kvalificēsies finālturnīram, bet otro vietu ieguvējas un viena labākā no septiņām trešo vietu guvējām sacentīsies izšķirošajā kvalifikācijas kārtā.

Latvijas izlasē uz gaidāmo turnīru devušies septiņi RABA komandas spēlētāji, seši pārstāv titulēto klubu Nikars, bet viens spēlē Daugavpils komandā.

LETA jau ziņoja, ka janvāra beigās Latvijas izlase Jelgavā uzvarēja Eiropas čempionāta kvalifikācijas priekšsacīkšu kārtas grupā, aiz sevis atstājot Armēniju, Vāciju un Igauniju, kā grupas uzvarētāja iekļūstot kvalifikācijas pamatturnīra kārtā.

Pērn Latvijas izlase aizkļuva līdz 2016.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas pamatturnīra kārtai, kur zaudēja Krievijai, kā arī Bosnijai un Hercegovinai, bet nospēlēja neizšķirti ar Nīderlandi, savā grupā paliekot pēdējā, ceturtajā, vietā un finālturnīram nekvalificējoties.