Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Līdumai 17.vieta sprintā Pasaules kausa posmā Kontiolahti

Madara Līduma sestdien ierindojusies 17.vietā 7,5 km sprinta sacensībās biatlona Pasaules kausa izcīņas posmā Kontiolahti (Somija). Šis ir viņas labākais rezultāts šīs sezonas PK posmos – līdzšinējais bija 24.vieta pirmajā posmā.Šaujot guļus, Līduma nekļūdījās ne reizi, bet stāvus netrāpīja vienam mērķim.

Uzvarētājai Darjai Domračovai no Baltkrievijas Latvijas biatlona izlases līdere finišā zaudēja minūti un 14,7 sekundes.Madara līdz ar to kvalificējusies svētdien paredzētajām iedzīšanas sacensībām.Tālu no vadošajām biatlonistēm palika abas pārējās Latvijas pārstāves. Gerda Krūmiņa ar četriem soda apļiem (1+3) 84 dalībnieču konkurencē ieņēma 77.vietu, bet Žanna Juškāne šaušanā kļūdījās sešas reizes (4+2) un finišēja pēdējā vietā.23 gadus vecajai Domračovai šī bija pirmā uzvara Pasaules kausa izcīņas posmos.

Pasaules kausa izcīņas kopvērtējumā līderpozīcijas saglabāja Magdalēna Noinere (665 p.). Viņai seko Helēna Junsone (655) un Andrea Henkele (618). Līduma pakāpusies uz 51.vietu (77 p.).

Sestdien notiek arī sprinta sacensības vīriem (starts plkst.15.15).