Rīgā +6 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Liene Jansone: Pašām jāsaņemas!

Intervija ar Latvijas basketbola valstsvienības spēlētāju Lieni Jansoni pēc sāpīgā zaudējuma Pekinas olimpisko spēļu turnīra spēlē Baltkrievijai (57:79).

Kas notika vai nenotika pārtraukumā, pēc kura Latvijas izlases spēle būtiski pasliktinājās?

Komandai ir jāspēlē no pirmās līdz pēdējai minūtei, bet mēs pēc pārtraukuma apstājāmies. Tas bija neizskaidrojami.

Turpretim baltkrievietes spēlēja ļoti agresīvi. Mums neizdevās aizsardzībā izdarīt, kas bija jāizdara.
Vai bija kādi pārsteigumi no pretinieču puses?

Nebija. Zinājām, ka viņas metīs pie jebkuras situācijas, spiedīs uz centriem. Tā arī notika. Viņas meta un viņām iekrita – vai bijām klāt vai nē. Mēs esam aizsardzības komanda, bet šodien tā pajuka. Arī uzbrukums neaizgāja, turklāt ar katru minūti atslābinājāmies.

Kas jāizdara, lai nākamā spēle būtu pavisam savādāka?

Taktiku atstāsim treneru ziņā. Pašām jāsaņemas. Esam taču 12 labākās no Latvijas un šajā brīdī par komandu un Latviju jācīnās līdz galam.

Visas jau cīnās, bet lielai daļai nesanāk…

Pašām jāsanāk kopā un jāatrod kopsaucējs. Jācīnās visām kopā. Šodien varēja just, ka nebija īsts komandas gars. Ceru, ka tā bija pirmā un pēdējā reize. Pa rītdienu savāksimies un būsim gatavas cīņai ar Brazīliju.

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...