Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

LSPA handbolisti saspringtā cīņā zaudē Somijā

Latvijas handbola čempionāta līdervienība LSPA komanda svētdien Baltijas līgas spēlē viesos ar 35:38 (17:20) piekāpās Somijas Riihimaen Cocks komandai, liecina kluba publicētā informācija.LSPA spēles sākumā ar Edgara Vadzīša un Normunda Blomes pūlēm ieguva pat trīs vārtu pārsvaru (3:0), taču somi pārņēma iniciatīvu un spēles gaitā turēja viesus divu līdz trīs vārtu atstatumā.

Pēc puslaika pārtraukuma LSPA komandai izdevās panākt izlīdzinājumu (28:28), turklāt astoņas minūtes pirms cīņas beigām pie rezultāta 31:32 tika iegūts četru minūšu ilgs vairākums. Diemžēl jau nākamajā epizodē Artis Kurmēns arī nopelnīja divu minūšu noraidījumu, bet somi pēc mazākuma izciešanas ieguva pat piecu vārtu pārsvaru (33:38). Latvijas komandas labā 14 vārtus guva viens no Latvijas izlases līderiem Edgars Vadzītis, bet pa piecām reizēm izcēlās Lauris Rūtiņš un Artis Kurmēns.Latvijas vienīgie pārstāvji šīs sezonas Baltijas līgā ar četriem punktiem nokrituši uz ceturto vietu turnīra tabulā. Līderi ar septiņiem punktiem ir Minskas Dinamo.Nākamā Baltijas līgas spēle LSPA handbolistiem paredzēta 21.februārī, kad Igaunijā jātiekas ar Pilves Serviti.