Sestdiena, 26. oktobris
Kaiva, Amanda, Amanta

Noskaidrotas handbola Pasaules kausa izcīņas pusfinālistes

Dānijā notiekošajā Pasaules kausa izcīņā handbolā dāmu komandām noskaidrotas pusfinālistes. Sestdien savā starpā tiksies Norvēģijas un Dānijas, kā arī Rumānijas un Vācijas valstsvienības.Grupu turnīra pēdējās spēlēs A grupā mājinieces dānietes pārspēja pasaules čempiones krievietes 25:22, bet rumānietes sagrāva Zviedrijas izlasi 41:24.

Noslēguma tabulā Rumānijas un Dānijas handbolistēm bija pa četriem, bet Krievijai un Zviedrijai pa diviem punktiem.B grupā trešo uzvaru pēc kārtas svinēja olimpiskās čempiones Norvēģijas izlase – 26:25 pār Vāciju. Otro vietu grupā izcīnīja vācietes (4 p.), bet ārpus pusfinālistu skaita palika Ungārija (2 p.) un Francija (0 p.).