Pirmdiena, 21. oktobris
Severīns, Urzula

Orientieriste Vīķe izcīna astoto vietu pasaules militārpersonu čempionāta garajā distancē

Latvijas orientieriste Laura Vīķe trešdien ieguva astoto vietu Austrijā notiekošā pasaules militārpersonu čempionāta garās distances sacensībās.Latviete 8,5 kilometrus garo distanci ar 19 kontrolpunktiem veica 57 minūtēs un 38 sekundēs, no uzvarētājas krievietes Natālijas Jefimovas atpaliekot par septiņām minūtēm un 32 sekundēm.

Kopumā sacensībās piedalījās 77 sportistes.Tikmēr kungu konkurencē 14 kilometrus garajās sacensībās vislabāk no latviešiem veicās Andrim Jubelim, kuram 18.vieta, bet uzreiz aiz viņa sekoja Edgars Bertuks. Abi no pasaules čempiona šveicieša Matiasa Kiburca atpalika par vairāk nekā deviņām minūtēm.Kā zināms, Kiburcs otrdien kļuva par čempionu arī vidējā distancē.Savukārt zemāk par Jubeli un Bertuku garajā distancē trešdien finišēja Artūrs Pauliņš, kuram 32.vieta, bet 52.pozīcijā ierindojās Jānis Kūms.Kopumā finišu garajā distancē sasniedza 168 sportisti.Jau vēstīts, ka arī vidējā distancē individuāli visveiksmīgāko sniegumu otrdien demonstrēja Vīķe, kura izcīnīja sesto vietu.Pasaules čempionāts noslēgsies piektdien, kad norisināsies stafetes.

Tenaks izcīna uzvaru sezonas priekšpēdējā WRC posmā

Igaunijas autosportista Ota Tenaka ekipāža svētdien izcīnīja uzvaru pasaules rallija čempionāta (WRC) 12.posmā - Centrāleiropas rallijā -, pirmspēdējā etapā vēl nekļūstot zināmam kopvērtējuma uzvar...