Rīgā +5 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Orlova pārspēj Tīrumu cīņā par Latvijas kausu

Anna Orlova otrdien Siguldas trasē bija ātrāka par Maiju Tīrumu un kļuva par Latvijas kausa ieguvēju, aģentūru BNS informēja Latvijas Kamaniņu sporta federācijā.Trešo vietu sieviešu sacensībās izcīnīja Elīza Tīruma, kura bija labākā junioru konkurencē. Šosezon aizvadītajos četros Pasaules kausa (PK) posmos Maijai Tīrumai vienmēr bija izdevies gūt augstāku vietu nekā Orlovai.

Pārējās disciplīnās favorītiem veicās labāk - vīriešiem par Latvijas kausa ieguvēju kļuva Mārtiņš Rubenis, pārspējot tuvākos sekotājus Ināru Kivlenieku un Gunti Rēķi, bet junioriem nepārspēts palika Kristaps Mauriņš.Divnieku ekipāžu sacensībās labākie bija Juris un Andris Šici, kam sekoja Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un Andrejs Bērze/Uldis Logins.Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šosezon Latvijas kausa izcīņā ekonomisku apsvērumu dēļ tika nolemts rīkot tikai vienas sacensības, kuru uzvarētāji kļuva par galveno balvu ieguvējiem, aģentūrai BNS paskaidroja Latvijas Kamaniņu sporta federācijas ģenerālsekretāre Dace Gods-Romanovska. Sacensībās startēja gandrīz pieci desmiti kamaniņu braucēju.**x x x****Latvijas kausa izcīņa kamaniņu sportā****Vīrieši**1. Mārtiņš Rubenis2. Inārs Kivlenieks3. Guntis Rēķis**Sievietes**1. Anna Orlova2. Maija Tīruma3. Elīza Tīruma**Divnieki**1. Andris Šics/Juris Šics2. Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš3. Andrejs Bērze/Uldis Logins**Juniori**1. Kristaps Mauriņš2. Andrejs Bērze3. Kristaps Bērze**Juniores**1. Elīza Tīruma2. Megija Ādamsone3. Agnese Koklača