Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

papildināta - Rubenes florbolistes sesto reizi uzvarējušas Latvijas čempionātā

Sesto reizi par Latvijas čempionēm kļuvušas Rubenes florbolistes. Sestdien finālsērijas ceturtajā spēlē viņas izcīnīja ceturto uzvaru pār Valmiera/Vinda komandu – 9:5 (sērijā 4:0).Jau pirmajā trešdaļā Evita Rudzīte (divreiz), Linda Līce, Zeltīte Bankava un Zane Klabere guva piecus vārtus. Rudzīte un Bankava vēlāk guva vēl pa vieniem vārtiem.

Kocēnu komandas labā ar precīziem raidījumiem atzīmējās arī Edīte Bankava un Madara Adamane.Valmiera/Vinda komandas labā trīs vārtus guva Luīze Biļinska, vienus Dace Āboliņa un Līga Akmeņkalne, liecina Latvijas Florbola savienības informācija.Ceturtā bija sīvākā no finālsērijas spēlēm. Pirmajās trijās Kocēnu sporta kluba pārstāves bija svinējušas uzvaras 16:1, 13:0 un 9:1. Visas sezonas laikā Rubene piedzīvoja tikai vienu zaudējumu.Daudz spraigākā cīņā aizritēja spēle par Latvijas dāmu čempionāta bronzas medaļām, kurā RSU Runway/Salming komanda ar 4:3 pagarinājumā uzvarēja Ķekavas florbolistes.Pamatlaika pēdējās astoņās minūtēs rīdzinieces atspēlēja divu vārtu deficītu un panāca izlīdzinājumu 3:3, bet papildlaika 8.minūtē Diāna Isjomina guva uzvaras vārtus.Vēl RSU Runway/Salming labā divus vārtus guva Santa Torstere un vienus Signe Ose. Ķekavas komandas rindās precīzas bija Katrīna Banka (2) un Gundega Vancāne.Latvijas čempionāta pamatturnīrā RSU Runway/Salming florbolistes bija ieņēmušas otro, Valmiera/Vinda – trešo un Ķekava – ceturto vietu.(_papildināta ar spēli par 3.vietu_)