Rīgā +5 °C
Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Paragvajas futbolisti sajutuši, ka šajā finālturnīrā var daudz sasniegt

Paragvajas futbola valstsvienības galvenais treneris Herardo Martino pēc neizšķirta ar Itāliju (1:1) guvis pārliecību, ka komandai ir pa spēkam šajā Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā daudz sasniegt. Tieši paragvajieši pirmie izvirzījās vadībā spēles pirmā puslaika beigās, kad pēc brīvsitiena izspēles teicamu sitienu ar galvu izdarīja Antolins Alkarass.

Itālieši atjaunoja neizšķirtu 63.minūtē, taču tikai "pateicoties" paragvajiešu vārtsarga kļūdai."Mēs spēlējām ļoti organizēti, bet otrajā puslaikā labi aizsargājāmies. Šis mums ir labs rezultāts spēlē pret tādu pretinieku," teica Martino. "Tas dod mums lielu pārliecību doties uz priekšu šajā turnīrā," viņš teica un piebilda, ka komanda spēli pret pašreizējiem pasaules čempioniem aizvadījusi vienlīdzīgos spēkos un tā ir laba zīme raugoties nākotnē.Paragvajieši, kuri kvalifikācijas turnīrā pārspēja Brazīliju un Argentīnu, nākamās spēles apakšgrupas turnīrā aizvadīs pret Jaunzēlandi un Slovākiju, kas savstarpēju spēli aizvadīs šodien.