Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

precizēta - Šiciem 19.vieta pasaules čempionātā Leikplesidā

Latvijas kamaniņu braucēji Andris un Juris Šici pasaules čempionātā Leikplesidā ieņēma 19.vietu 23 ekipāžu konkurencē. Pirmajā braucienā brāļi sasniedza 21.rezultātu, bet otro braucienu brāļi neveica, liecina Starptautiskās kamaniņu sporta federācijas internetā publicētā informācija.Pirmo mēģinājumu Šici veica neveiksmīgi, no līderiem Osvalda Haselrīdera un Gerharda Plankenšteinera atpaliekot par 5,287 sekundēm.

Šici krita, tomēr finišēja, tādēļ nepalika bez ieskaites, ziņo aģentūra BNS.Neveiksmi pirmajā braucienā piedzīvoja arī olimpiskie čempioni un vieni no šīs sezonas Pasaules kausa izcīņas līderiem austrieši Andreass un Volfgangs Lingeri, kuri līderiem zaudēja 7,895 sekundes.Trīs ekipāžas finišu nesasniedza, tajā skaita divas - otrajā braucienā, ļaujot Latvijas kamaniņu braucējiem pakāpties par divām pozīcijām. Toties Haselrīders/Plankenšteiners pirmajā braucienā sasniedza trases rekordu.Pieredzējušie itālieši arī kļuva par pasaules čempioniem. Sudraba medaļas nopelnīja Vācijas duets Andrē Floršics/Torstens Vustlihs (+0,057), bronzu – mājinieki amerikāņi Marks Grimets un Braiens Martins (+0,210).Vēl piektdien Leikplesidas trasē sacenstīsies dāmas.

(precizēta Šicu izcīnītā vieta)

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...