Rezultatīvs neizšķirts ASV un Slovēnijas izlašu spēlē

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
wertigo
w
Nesimpatizēju ASV politikai, bet tā ir politika. Sportā citādāk, jo amerikāņi vakar parādīja īstu cīnītāja raksturu, 2.periodu bija bauda vērot. Ļoti žēl, ka tiesneša rupjā kļūda iespējams liegs ASV spēlēt nākamajā kārtā. Fantastisks azarts un neatlaidība, no tā var tikai mācīties. Kā pretstats vēlā vakara spēle, kurā angļi kā lupatas pārvietojās pa laukumu, kaut iepriekš bija izlielījušies berberus ar cepurēm nomētāt :)
soļanka
s
"Galvenais tiesnesis: Komans Kulibali (Mali)" ------- Nu bet ko tad var gribēt... Kaut gan notiesāja labāk nekā tas spāņu duraks iepriekšējā spēlē
borcinsh
b
"Brīdi vēlāk bumba trešo reizi pabija slovēņu vārtos, taču tiesnesis bija fiksējis noteikumu pārkāpumu." --------- ... lai tas "tiesniesis" bus dzivs un vesels visu savu muzhu ! laikam par "parkapumu " ieraudzijs - ....
asd
a
tiesnesis noraka 3 golu. Toties Vācijas Serbija mačā tiesnesis vispār neļāva spēlēt, īpaši pirmajā periodā
Galīgi dumjš
G
Vai kāds speciālists nevarētu paskaidrot,kāpēc neieskaitīja USA 3-šos vārtus??? Neviens komentētājs to nevar izskaidrot. Drīzāk tur bija pārkāpums pret jeņķi.
materiks
m
I love this team!

Pasaules kausa izcīņa, C grupa

Slovēnija – ASV 2:2 (2:0)

Vārti: Birsa (13.), Ļubijankičs (42.) – Donovans (48.), Bredlijs (82.)
Brīdinājumi: Cesars, Šulers, Kirms, Jokičs – Findlijs
Statistika: sitieni pa vārtiem (vārtos) - 7 (4) : 14 (6), pārkāpumi - 15:18, bumbas kontrole - 49% : 51%, aizmugures - 3:0, stūra sitieni - 2:4.

Slovēnija: S.Handanovičs, Brečko, Šulers, Cesars, Jokičs, Birsa (Dedičs, 87.), Korens, Radosavļevičs, Kirms, Ļubijankičs (Pečniks, 75. (Komacs, 90.)), Novakovičs
ASV: Hovards, Kerundolo, Demerits, Onjevu (Gomess, 80.), Bokanegra, Donovans, Bredlijs, Toress (Edu, 46.), Dempsijs, Altidors, Findlijs (Feilhabers, 46.)
Galvenais tiesnesis: Komans Kulibali (Mali)