Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Rīga pret Kocēniem

Latvijas florbola čempionāta finālos gan dāmām, gan kungiem tiksies divu klubu pārstāvētās komandas — Latvijas Avīze pret Kocēnu Rubene. Fināla sērijas līdz vienas komandas divām uzvarām sāksies sestdien.Vīru turnīrā negaidīti no cīņas par zelta medaļām izslēgts pamatturnīra uzvarētājs Cēsu CelTik/Lekrings, kas divreiz pēc kārtas zaudēja Rubene pusfināla sērijas otrajā (1:3) un trešajā spēlē (5:6).

Izšķirošajā mačā svētdien mājinieki bija vadībā pat ar triju vārtu pārsvaru (4:1), taču sīkstie rubenieši deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām panāca izlīdzinājumu, bet vēl pēc divām minūtēm otrās spēles varonis Ivars Jēkabsons pielika punktu sērijai.CelTik/Lekrings turpinās cīņu par bronzu un tiksies ar Talsiem, kas Kandavā papildlaikā atkārtoti zaudēja LA (5:6). Otrās divcīņas scenārijs bija līdzīgs pirmajai pusfināla spēlei. Kurzemnieki otrās trešdaļas sākumā ieguva divu vārtu pārsvaru (2:0), bet tas visai drīz tika zaudēts un turpinājumā cīņa ritēja gols golā. Papildlaika pēdējā minūtē uzvaras vārtus guva pirmās maiņas uzbrucējs Pēteris Freimanis.Dāmām finālā bez grūtībām iekļuva Rubene, kas sērijas otrajā spēlē atkal "sasita" Līgatni (9:1). Garāks ceļš uz to bija avīžniecēm. Otrajā spēlē viņas pārliecinoši revanšējās Rīgas lauvām (6:0) un arī trešajā apliecināja favorīšu statusu (3:1).Kungiem vietu virslīgā saglabāja Igaunijas Tahe, kas pārspēlēs trim uzvarām pievienoja vēl divas (8:2 ar FK Valmieru, 9:3 ar Irlava/Telms). Visticamāk, labāko 12 pulkā paliks arī ASK/Lielvārde, kas ar 4:3 uzveica niknāko konkurenti Irlava/Telms.***KungiTalsi 5Latvijas Avīze 6(1:0, 3:3, 1:2, 0:1)Sērijā uzvar LA (2–0)Rubene 3CelTik/Lekrings 1(2:1, 0:0, 1:0)CelTik/Lekrings 5Rubene 6(3:1, 2:3, 0:2)Sērijā uzvar Rubene (2–1)DāmasLīgatne 1Rubene 9(0:2, 1:3, 0:4)Sērijā uzvar Rubene (2–0)Rīgas lauvas 0Latvijas Avīze 6(0:2, 0:2, 0:2)Latvijas Avīze 3Rīgas lauvas 1(1:0, 1:0, 1:1)Sērijā uzvar Latvijas Avīze (2–1)