Sestdiena, 20. aprīlis
Mirta, Ziedīte

Riteņbraucējs Bogdanovičs izcīna uzvaru Točigi tūres otrajā posmā

Latvijas riteņbraucējs Māris Bogdanovičs no kontinentālās komandas Interpro Cycling Academy sestdien Japānā izcīnīja uzvaru Tour de Tochigi otrajā posmā.

Šī ir Latvijas sportistu pirmā UCI līmeņa uzvara jaunajā sezonā.

Bogdanovičs uzvaru izcīnīja finiša spurtā, 119 kilometrus garās distances finišu šķērsodams pēc trasē pavadītām divām stundām 38 minūtes un 31 sekundes.

Lielajā grupā finišēja arī viņa komandas biedrs Aleksejs Saramotins, kurš izcīnīja astoto vietu.

Tour de Tochigi velobrauciens noslēgsies svētdien ar trešo posmu.

Pirms pēdējā posma kopvērtējumā līderis ir kolumbietis Orluiss Aulars no Matrix Powertag komandas, bet sekundi aiz viņa atrodas Bogdanovičs, kuram ir otrā vieta, bet vēl četras sekundes lēnāks ir Saramotins, kurš ieņem septīto vietu. Sprinteru ieskaitē Bogdanovičs ar 30 punktiem ir līderis, bet Saramotins ar 17 punktiem ieņem ceturto vietu.

Japānā bāzētajai Interpro Cycling academy vienībai ir Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) kontinentālās komandas statuss. Neilgi pēc iepriekšējās sezonas beigām līgumu ar šo komandu noslēdza Bogdanovičs, kurš būs komandas līderis sprinta finišos, kamēr Saramotins ir ne tikai pieredzējušākais komandas braucējs, bet arī viens no tās līderiem.