Rīgā +21 °C
Sestdiena, 18. maijs
Inese, Inesis, Ēriks

Sēderlings US Open ceturtdaļfinālā tiksies ar Federeru

Šāgada Francijas atklātā tenisa čempionāta finālists zviedrs Robins Sēderlings kļuvis par ASV čempionāta vīru vienspēļu turnīra pirmo ceturtdaļfinālistu.Viņa sāncensis astotdaļfināla spēlē, ar astoto numuru izliktais krievs Nikolajs Davidenko kājas muskuļa savainojuma dēļ atteicās no tālākas cīņas pēc trim aizvadītiem setiem.

Turnīra 12.numurus Sēderlings tobrīd bija vadība 7:5, 3:6, 6:3.Zviedrijas tenisista pretinieks nākamajā kārtā būs Rodžers Federers (1.), kurš pārliecinoši uzvarēja spāni Tomiju Robredo – 7:5, 6:2, 6:2. Tieši Federers sagādāja Sēderlingam zaudējumus abos pēdējos Grand Slam turnīros.Ceturtdaļfinālam kvalificējās arī Novaks Džokovičs (4.), kurš ar 6:1, 6:3, 6:3 apspēlēja čehu Radeku Štepaneku (15.). Serba nākamais sāncensis būs Fernando Verdasko (10.) no Spānijas, kurš pieveica pēdējo no vīru turnīrā spēlējošajiem ASV tenisistiem Džonu Isneru – 4:6, 6:4, 6:4, 6:4.

Pirmo reizi kopš pašreizējās profesionālā tenisa sistēmas izveides 1968.gadā ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā nespēlēs neviens no mājiniekiem.