Smaiļotājs Akmens izcīna sudrabu Eiropas čempionātā

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens svētdien izcīnīja sudraba godalgu Minhenē notiekošajā Eiropas čempionātā smaiļošanā un kanoe airēšanā 200 metru distancē.

Akmens, kurš priekšsacīkstēs savā airējumā, sasniedzot finišu 35,774 sekundēs, ieņēma otro vietu, finālā distanci veica 37,028 sekundēs.

Uzvaru izcīnīja Portugāles smaiļotājs Kevins Santoss, kurš finišu sasniedza 36,975 sekundēs. Latvijas sportists atpalika no uzvarētāja 0,053 sekundes.

Jau ziņots, ka svētdien Latvijas smaiļotāju divnieks Elizabete Vīksne un Sammera Pojarkova 200 metru finālā ieņēma septīto vietu, bet kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš 500 metru B finālā, kurā sportisti cīnījās par desmito vietu, finišēja piektais, noslēdzot Eiropas meistarsacīkstes 14.vietā.

Savukārt smaiļotāju divnieks Aldis Artūrs Vilde un Aleksejs Rumjancevs izcīnīja ceturto vietu 500 metru distancē.

Eiropas čempionāta kanoe un smaiļošanas sprintā norisinās līdz svētdienai.