Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Snikus ieņem piekto vietu Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs brīvā stila sacensībās

Latvijas sportists Rihards Snikus piektdien izcīnīja piekto vietu brīvā stila programmā Riodežaneiro paralimpisko spēļu jāšanas sporta iejādes sacensībās 1a medicīnas grupā, kurā piedalās sportisti ar vissmagākajām veselības problēmām.Snikus, startējot duetā ar zirgu King Of The Dance, savāca 72,900%.

Pārliecinošu uzvaru ar 79,700% izcīnīja titulētā Lielbritānijas sportiste Sofija Kristiansena, kurai šī bija otrā zelta godalga divu dienu laikā.Snikuma līdz goda pjedestālam šoreiz pietrūka vairāk nekā 2%.LETA jau ziņoja, ka ceturtdien Snikus ieņēma sesto vietu iejādes sacensībās 25 dalībnieku konkurencē, nodrošinot iespēju izpildīt brīvā stila programmu, pie kuras tika astoņi labākie.Iepriekš pirmdien sportisti sacentās komandu sacensībās, kurās Snikus, piedaloties ārpus konkurences, uzrādīja devīto rezultātu.Snikus 2012.gadā kļuva par pirmo Latvijas sportistu vēsturē, kurš startējis paralimpisko spēļu iejādes sacensībās. Toreiz viņš otrajā maršrutā spēja izcīnīt ceturto vietu.LETA jau ziņoja, ka Latvija Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs līdz šim guvusi trīs medaļas - titulētais Aigars Apinis triumfēja diska mešanas sacensībās un izcīnīja savu ceturto zelta medaļu karjerā, Diāna Dadzīte bija labākā šķēpmešanā, savā medicīnas grupā labojot pasaules rekordu, bet Edgars Bergs pirmdien ieguva bronzu lodes grūšanā.Riodežaneiro paralimpiskās spēles, kur Latviju pārstāv 11 sportisti, norisināsies līdz svētdienai.Latvija paralimpiskajās spēlēs debitēja 1992.gadā, kad Barselonā startēja divi sportisti, savukārt pirmās medaļas latvieši izcīnīja 2000.gadā Sidnejā, kad Apinis izcīnīja trešo vietu lodes grūšanā un diska mešanā, bet Armands Ližbovskis bija trešais tāllēkšanā. Atēnu paralimpiskajās spēlēs Apinis triumfēja diska mešanā, bet Bergs izcīnīja otro vietu lodes grūšanā un trešo vietu diska mešanā, 2008.gadā Pekinā Apinis kļuva par olimpisko čempionu diska mešanā un tāpat kā Bergs izcīnīja otro vietu lodes grūšanā, bet pirms četriem gadiem Londonā Apinis izcīnīja zelta medaļu lodes grūšanā un sudrabu diska mešanā.

Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bost...