Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Soļotājam Janevicam 10.vieta Pasaules kausa izcīņā

Ingus Janevics izcīnījis augsto 10.vietu Čeboksaros notikušajā Pasaules kausa izcīņā soļošanā 50 km distancē, sasniedzot jaunu personisko rekordu 3.49:50. 16.vietā arī ar jaunu personisko rekordu 3.52:45 finišēja Igors Kazakevičs. Abi Latvijas soļotāju rezultāti ir labāki par Pekinas olimpisko spēļu kvalifikācijas A normatīvu (4.

00:00). 48.vietā ierindojās Arnis Rumbenieks (4.12:13), bet Vjačeslavs Grigorjevs nefinišēja. Komandu vērtējumā Latvijas soļotāji ierindojās sestajā vietā. Ar jaunu pasaules rekordu 3.34:14 uzvarēja Krievijas soļotājs Deniss Ņižegorodovs. Līdzšinējo rekordu, kas piederēja austrālietim Natanam Dīksam, viņš laboja par minūti un 33 sekundēm.20 km soļojumā dāmām labākā no Latvijas pārstāvēm bija Jolanta Dukure, kura 98 dalībnieču konkurencē ierindojās 43.vietā (1.37:39). 62.vietu ar jaunu personisko rekordu ieguva Agnese Pastare (1.42:35), 72.vietā finišēja Modra Ignate (1.47:38).10 km distancē juniorēm 56 dalībnieču konkurencē 23.vietā ierindojās Anita Kažemaka (49:29 — personiskais rekords) un 34.vietā Līga Brokere (51:30). Uzvarēja Tatjana Kalmikova no Krievijas (42:44).

Šodien, 18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona. Jauno 2024./ ...