Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Tīruma izcīna 4.vietu PK posmā Siguldā, dubultuzvara vācietēm

Latvijas kamaniņu sportiste Elīza Tīruma svētdien parūpējās par patīkamu pārsteigumu Pasaules kausa posmā Siguldā, divu braucienu summā izcīnot 4.vietu, kas ir sportistes lielākais sasniegums līdzšinējā karjerā. Par posma uzvarētāju kļuva vāciete Natālija Gaizenbergere, kura par 14 sekundes simtdaļām bija ātrāka par tautieti Anki Višņevski.

Tīruma pēc pirmā brauciena arī ieņēma augsto 4.vietu. Viņa divas sekundes desmitdaļas atpalika no līderes Gaizenbergeres, bet trešajā vietā esošā amerikāniete Hamlina bija mazāk kā piecu sekundes simtdaļu attālumā.

Saiva Dambīte 1.braucienā ieņēma 19.pozīciju (+1.526), bet Maija Linde bija divdesmit pirmā (+2.174) 23 braucēju konkurencē.

Otrajā braucienā abas latviešu jaunās braucējas noturēja savas pozīcijas - 19.vietu posmā izcīnīja Dambīte (+3.27), bet 21.vieta Maijai Lindei (+5.35). Elīza Tīruma aizvadīja labu otro braucienu un tajā bija ātrāka par konkurenti uz medaļu - Hamlinu, tomēr summā līdz bronzai pietrūka divas simtdaļas.

Tikai 10.vietā palika PK kopvērtējuma līdere Tatjana Hefnere, kurai uzvarētājai Gaizenbergerei zaudēja 0,871 sekundi.

Svētdien vēl paredzētas komandu stafetes sacensības. Latviju pārstāvēs E.Tīruma, Inārs Kivlenieks un brāļi Šici. Sākums plkst.13.