Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Tīruma izcīna astoto vietu pasaules čempionātā kamaniņu sportā

Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma pasaules čempionātā Leikplesidā izcīnījusi astoto vietu. Divu braucienu summā Latvijas sportiste pasaules čempiones titula ieguvējai amerikānietei Erinai Hemlinai zaudēja 0,819 sekundes. No bronzas medaļas, ko ieguva 36 gadus vecā Natālija Jakušenko no Ukrainas, Tīrumu šķīra 0,583 sekundes.

Pirmajā braucienā Tīruma sasniedza sesto labāko rezultātu, no līderes Hemlinas viņa atpalika par 0,292 sekundēm. Pēc otrā Maija divas pozīcijas zaudēja.Otra Latvijas pārstāve Anna Orlova pirmajā braucienā uzrādīja 23.rezultātu 32 dalībnieču konkurencē (+1,418) un otrajam braucienam, kurā startēja 20 labākās, nekvalificējās. Pateicoties tam, ka itāliete Gasparīni otro mēģinājumu neveica, Orlova pakāpās vienu vietu augšup.Hemlina, kura pati Pasaules kausa posmos uz goda pjedestāla nebija stāvējusi ne reizi, savā “mājas” trasē pārtrauca Vācijas kamaniņu braucēju uzvaru gājienu, kas bija sācies 1995.gadā.Jau ziņots, ka divnieku sacensībās 19.vietā ierindojās Juris un Andris Šici.Sestdien Leikplesidā notiks sacensības vīriem, kurās startēs arī Mārtiņš Rubenis, Guntis Rēķis un Inārs Kivlenieks. Svētdien paredzētas stafešu sacensības.

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...