Vingrotāja Vihrova EČ vingrojumā uz baļķa ierindojas astotajā vietā

Latvijas pārstāve Elīna Vihrova svētdien Eiropas čempionātā vingrošanā Šveicē vingrojumā uz baļķa finālā ierindojās astotajā vietā.

Iepriekš kvalifikācijā Vihrova vingrojumā uz baļķa nopelnīja 13,233 punktus un ierindojās septītajā vietā, kas svētdien deva iespēju piedalīties finālsacensībās.

Svētdien sportiste vingrojumā uz baļķa nopelnīja vien 11,200 punktus un ierindojās pēdējā jeb astotajā pozīcijā. Uzvaru ar rezultātu 13,900 punkti izcīnīja francūziete Melānija de Hesus dos Santosa.

Ar kvalifikācijā uzrādīto rezultātu - 13,233 punkti - Vihrova svētdien finālā būtu izcīnījusi ceturto vietu.

Sestdien finālsacensības aizritēja atbalsta lēcienā. Vihrova bija trešā rezerviste, bet visas sportistes piedalījās sacensībās, tāpēc Latvijas pārstāve šajā disciplīnā nestartēja.

Finālsacensībās iekļuva astoņas labākās vingrotājas katrā no individuālajām disciplīnām, bet vēl trīs sportistes katrā disciplīnā ieguvu finālsacensību rezervistu statusu.

Jau ziņots, ka Vihrova piektdien Eiropas čempionātā vingrošanā Šveicē daudzcīņas finālā ierindojās 23.vietā.

Finālsacensībās Vihrova četru disciplīnu summā nopelnīja 47,398 punktus, ieņemot 23.vietu. Sacensībās startēja 24 sportistes, bet Polijas vingrotāja netika pie rezultāta.

Latviju Eiropas čempionātā vingrošanā pārstāvēja arī Marija Ribaļčenko, Anna Ločmele un Arina Oļenova. Ribaļčenko daudzcīņas kvalifikācijā ieņēma 74.vietu, septiņas pozīcijas zemāk ierindojās Ločmele, bet 82. starp 84 vingrotājām bija Oļenova.

Iepriekšējā čempionātā Turcijas pilsētā Mersinā Vihrova izcīnīja piekto vietu vingrojumā uz baļķa.

Eiropas meistarsacīkstes sievietēm Bāzelē norisinās no 21. līdz 25.aprīlim.