Rīgā +21 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Atletico pieveic Levante futbolistus

Pašreizējie Spānijas čempioni futbolā Madrides Atletico sestdien, cīnoties vēl bez nupat iegūtā slavenā uzbrucēja Fernando Torresa, ar 3:1 (1:0) pieveica Levante komandu.

Ar diviem precīziem raidījumiem šajā cīņā izcēlās franču talants Antuāns Grizmāns, kuram 47.minūtē izdevās panākt 2:0. Tiesa, 62.minūtē Marokas futbolists Nabils el Žars vienus vārtus atguva. Tomēr galavārds šajā duelī piederēja mājiniekiem no Madrides, jo astoņas minūtes līdz pamatlaika beigām trešo bumbu sāncenšu vārtos raidīja Urugvajas futbolists Djego Godins.

Šajā duelī vēl nepiedalījās Atletico jaunieguvums Fernando Torress, kurš šo cīņu noraudzījās no tribīnēm. Sezonas pirmajā pusē Torress bija Anglijas kluba Londonas Chelsea īpašums, bet no tās viņš bija izīrēts Itālijas vienībai AC Milan.

Gada nogalē Chelsea pilnībā atdeva tiesības uz spāni AC Milan komandai, bet tagad tā viņu izīrējusi Madrides vienībai līdz 2016.gada vasarai.

Pie uzvaras sestdien izdevās tikt arī Sevilla futbolistiem, kuri ar 1:0 (1:0) savā laukumā pārspēja Vigo Celta komandu.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līdere ar 39 punktiem 15 spēlēs ir Madrides Real, kuru svētdien gaida duelis pret Valencia. Otrā ar 38 punktiem 16 cīņās ir Barcelona, kas svētdien tiksies ar Sansevastjanas Real Sociedad

Atletico šobrīd tikusi pie 38 punktiem 17 mačos, ieņemot trešo pozīciju kopvērtējumā. Ceturtā ar 33 punktiem ir Sevilla.