Barcelona Spānijas futbola klasikā pārspēj Real

Barcelona svētdien izcīnīja uzvaru Spānijas futbola klasikā un pietuvojās Spānijas čempiontitulam.

"Barcelona" savā laukumā ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Madrides "Real".

"Real" izvirzījās vadībā mača devītajā minūtē, kad "Barcelona" futbolists Ronaldo Arauho savu vārtu priekšā neveiksmīgi mēģināja atsist bumbu ar galvu, netīšām to raidot savos vārtos.

Savukārt pirmā puslaika pēdējā minūtē rezultātu izlīdzināja Serhi Roberto, kurš pirmais bija pie atlēkušās bumbas tuvu madridiešu vārtiem un raidīja to garām vārtsargam, panākot 1:1.

81.minūtē "Real" izdevās panākt 2:1, taču Marko Asensio vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Pamatlaika izskaņā abas komandas neatlaidīgi mēģināja uzbrukt un kompensācijas laika otrajā minūtē uzvaru nesošos vārtus guva Franks Kesija.

Svētdien Barselonā norisinājās vēsturē 253. "el clasico" un Barselona futbolisti svinēja savu 100. uzvaru šajā duelī.

"Barcelona" ar 68 punktiem 26 mačos turnīra tabulā atrodas pirmajā vietā un, neskatoties uz to, ka vēl ir atlikušas 12 spēļu kārtas, ir drošā pozīcijā, lai izcīnītu čempiontitulu. "Real" ar 56 punktiem atrodas par vienu pozīciju zemāk.