Bayern zaudē un vēl nenodrošina Vācijas bundeslīgas titulu

Minhenes Bayern klubs sestdien pēc zaudējuma Maincā vēl nenodrošināja Vācijas čempiones titulu. Bayern viesos piekāpās Mainz ar 1:2 (0:2).

Jau trešajā minūtē Bavārijas komanda nokļuva iedzinējas lomā, jo precīzs bija Jonatana Burkarta raidījums.

37.minūtē rezultāta starpību dubultoja Robins Kvaisons.

Mājinieki vēl veica piecas maiņas un nopelnīja trīs dzeltenās kartītes, bet viesi atbildēja ar četrām maiņām un četrām dzeltenajām kartītēm, taču rezultāts mainījās tikai reizi. Mača kompensācijas laika ceturtajā minūtē minheniešiem vārtus guva Roberts Levandovskis - 1:2.

Citā mačā divu medaļu tīkotāju cīņā "Wolfsburg" ar 0:2 (0:1) savā laukumā piekāpās Dortmundes "Borussia".

Viesi uzvaru nosargāja par spīti Džūdas Belighema otrajai dzeltenajai kartītei mačā un noraidījumam 59.minūtē.

Abus vārtus 12. un 68.minūtē guva Erlings Hālands.

"Bayern" pēc 31 spēles ar 71 punktu par desmit punktiem apsteidz "Leipzig", kas aizvadījusi maču mazāk. 57 punkti 31 cīņā ir "Wolfsburg", 56 punkti 30 dueļos - Frankfurtes pie Mainas "Eintracht". 55 punktus 31 spēlē sakrājusi Dortmundes "Borussia", bet labāko sešinieku ar 47 punktiem 30 cīņās noslēdz Leverkūzenes "Bayer".

2019./2020.gada sezonā uzvarēja "Bayern", sudraba medaļas izcīnīja Dortmundes "Borussia", bronzas - "Leipzig" futbolisti.