Inter izmanto Juventus klupienu, pārņemot vadību A sērijā

Itālijas A sērijas futbola grands Milānas Inter svētdien šīs pilsētas derbijā prata atspēlēt divu vārtu deficītu, uzvarēja AC Milan un ieguva līderes godu turnīra tabulā.

"Inter" mājās ar 4:2 (0:2) uzvarēja citu šīs pilsētas komandu "AC Milan".

Viesi pirmajā puslaikā aizvadīja saturīgāku spēli un pašā pirmā puslaika galotnē guva divus vārtus, 40.minūtē izceļoties Antem Rebičam, bet sešas minūtes vēlāk precīzs bija labi zināmais Zlatans Ibrahimovičs.

Pēc lieliskām 45 minūtēm otrais puslaiks iezīmējās ļoti tumšos toņos, jo tika ielaisti četri vārti, pašiem negūstot nevienus. Jau 54.minūtē Marsels Brozovičs panāca 1:4, bet Matiass Vesino trīs minūtes vēlāk pēc Aleksa Sančesa lieliskās piespēles bumbu raidīja tukšos vārtos. 70.minūtē Stefans de Vrijs jau vadībā izvirzīja mājiniekus, bet gala vārds kompensācijas laika trešajā minūtē piederēja Romelu Lukaku, kurš soda laukumā precīzi spēlēja ar galvu.

Uzvara "Inter" ļāva pārņemt vadību turnīra tabulā, lai arī Turīnas "Juventus" ir tikpat punktu.

Citā spēlē "Napoli" mājās ar 2:3 (0:1) zaudēja "Lecce".

Neapoles komandā vārtus iesita Arkādijs Miliks un Hosē Kaljehons, bet "Lecce" rindās ar diviem vārtiem izcēlās Džanluka Lapadula, bet vienus guva Marko Mankosu.

Tikmēr Romas "Lazio" viesos ar 1:0 (1:0) pieveica "Parma". Vienīgos vārtus mačā guva Felipe Kaisedo.

Dienu iepriekš svarīgus punktus zaudēja "Juventus", kas viesos ar 1:2 (0:0) negaidīti zaudēja "Verona".

Turīnas kluba vienīgos vārtus iesita Krištianu Ronaldu, bet "Verona" panākumu kaldināja Fabio Borini un Džampolo Pacīni.

Pie panākuma sestdien tika arī Bergāmo "Atalanta" un "Sampdoria".

"Atalanta" viesos ar 2:1 (0:1) uzvarēja Florences "Fiorentina". Bergāmo komandā vārtus guva Duvans Zapata un Ruslans Maļinovskis, kamēr Florences klubā precīzi sita Federiko Čīsa.

Savukārt "Sampdoria" viesos ar 3:1 (0:0) uzveica "Torino". Uzvarētāju labā divus "golus" iesita Gastons Ramiress, bet vēl vienus pievienoja Fabio Kojarella.

Piektdienas vienīgajā duelī "AS Roma" mājās ar 2:3 (1:2) zaudēja "Bologna".

Romas komandā izcēlās Henrihs Mhitarjans, bet Stefano Densvils bumbu raidīja savos vārtos. Pretējā laukuma pusē precīzi sita Musa Barovs, kura rēķinā divi "goli", un Rikardo Orsolīni.

Pēc 23 spēļu kārtām ar 54 punktiem līderpozīciju ieņem "Inter", bet tikpat punktu ir arī "Juventus". Tālāk ar 53 punktiem seko "Lazio", 42 punkti ir "Atalanta", par trim mazāk iekrājusi "AS Roma", bet "Verona" ar 34 punktiem noslēdz pirmo sešinieku.