Lazio uzvar tiešo konkurenti, pakāpjoties uz otro vietu A sērijā

Itālijas A sērijas futbola komanda Romas Lazio svētdien vietējā čempionāta spēlē guva svarīgu uzvaru pret tiešo konkurenti Milānas Inter, kas ļāva pakāpties uz otro vietu turnīra tabulā.

"Lazio" mājās ar 2:1 (0:1) uzvarēja Milānas "Inter".

Spēles rezultāts tika atklāts vien minūti līdz pirmā puslaika beigām, kad Ešlijs Jangs soda laukumā bija pirmais pie vārtsarga atsistās bumbas un ar spēcīgu sitienu to trieca zem vārtu pārliktņa. Mājiniekiem līdzsvaru rezultātā izdevās panākt jau otrā puslaika piektajā minūtē, jo "pendeli" realizēja Siro Imobile.

Uzvaru nesošais sitiens 69.minūtē vārtos lidoja no Sergeja Milimkoviča-Saviča kājas. Futbolists soda laukumā filigrāni apstrādāja bumbu, novirzīja to uz kreiso pusi un panāca 2:1.

Uzvara Romas komandai turnīra tabulā ļāva apsteigt "Inter", kas nu jau ieņem trešo pozīciju. Romas komanda zaudējumu nav piedzīvojusi jau 19 spēles pēc kārtas un ir ceļā uz savu pirmo Itālijas čempiontitulu kopš 2000.gada.

Citā duelī čempionvienība Turīnas "Juventus" savā laukumā ar 2:0 (1:0) pieveica "Brescia".

Mājinieki vadībā izvirzījās 39.minūtē, kad Paulo Dibala no aptuveni 17 metriem izpildīja netveramu brīvsitienu, bumbai palidojot garām lielam spēlētāju mūrim. Divas minūtes iepriekš savu komandu desmit vīru sastāvā atstāja Florians Ajē.

Otros vārtus 75.minūtē iesita Huans Kuadrado, kurš pretinieku soda laukumā pēc lieliskas saspēles ar Blaisu Matuidi, ieraidīja bumbu vārtos.

Dienu iepriekš Bergāmo "Atalanta" mājās ar 2:1 (0:1) uzvarēja "AS Roma".

Romas komandā vārtus guva Edins Džeko, bet "Atalanta" rindās izcēlās Hosē Palomino un Mario Pasaličs.

Pēc 24 spēļu kārtām pirmajā vietā ar 57 punktiem ir "Juventus", par punktu mazāk iekrājusi "Lazio", bet 54 punkti ir "Inter". "Atalanta" ar 45 punktiem ir ceturtā, 39 punkti ir "AS Roma", bet "Verona" ar 35 punktiem noslēdz vadošo sešinieku.