Rīgā +6 °C
Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

ASV futbolisti Zelta kausā spēlē neizšķirti ar Panamu, triumfējot grupā

ASV futbola izlase pirmdien Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) Zelta kausa izcīņas turnīra mačā nospēlēja neizšķirti 1:1 (0:1) ar Panamas valstsvienību.

FIFA ranga 68.vietas īpašniece Panama mača rezultātu atklāja mača 33.minūtē, kad precīzs bija uzbrucējs Blass Peress. Tomēr amerikāņi otrā puslaika devītajā minūtē izlīdzināja rezultātu, vārtu priekšā veiksmīgi nospēlējot pussargam Maiklam Bredlijam.

Atlikušajā cīņas gaitā komandas vārtus neguva un mačs noslēdzās neizšķirti 1:1.

ikmēr otrā A apakšgrupas cīņā Haiti ar 1:0 (1:0) pieveica Hondurasu.

Vienīgos vārtus šajā mačā guva Haiti valstsvienības uzbrucējs Dakens Nasons, kurš bija precīzs spēles 13.minūtē.

Pirmo vietu A grupā ar septiņiem punktiem trīs spēlēs izcīnīja ASV, bet otro pozīciju ar četriem punktiem ieņēma Haiti. Abas komandas ir nodrošinājušas vietu turnīra ceturtdaļfinālā.

Savukārt trešajā ar trim punktiem ir Panama, kurai vēl jāgaida citu apakšgrupu trešo vietu ieguvēju rezultāti. Ceturtdaļfinālu sasniegs divas labākās no trim trešo vietu ieguvējām.

Tikmēr Hondurasai ar vienu punktu turnīrs ir beidzies.

Zelta kausa izcīņas turnīrs norisināsies līdz 26.jūlijam, bet pirmo reizi vēsturē tā laikā divi mači tiks aizvadīti arī Kanādā. Pārējie mači gan notiks ASV.

Zelta kausa turnīrs risinās reizi divos gados. Panākumiem bagātākā valstsvienība ar sešiem tituliem ir Meksika, kamēr pirms diviem gadiem turnīrā uzvarēja ASV.