Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Chelsea kompensācijas laikā panāk neizšķirtu pret Liverpool

Pateicoties kompensācijas laika pēdējās sekundēs gūtajiem vārtiem, Londonas Chelsea futbolisti panākuši neizšķirtu 1:1 izbraukumā UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē pret Liverpool.

Liverpool futbolisti izvirzījās vadībā pirmā puslaika 43.minūtē, kad, pretiniekiem atņēmis bumbu, vārtus guva Dirks Kuits. Līdz tam labākā izdevība atklāt rezultātu pirmās pusstundas beigās bija Liverpool uzbrucējam Fernando Toresam, kurš izgāja viens pret vienu ar Petru Čehu, taču Chelsea vārtsargu nespēja apspēlēt.

Otrajā puslaikā mājinieki bija tuvu otro vārtu guvumam, taču Liverpool kapteiņa Stīvena Džerārda tālsitienu 83.minūtē Čeham izdevās atvairīt, ar grūtībām pārceļot bumbu pāri pārliktnim. Bet jau pēc pamatlaika beigām čehu vārtsargs vēlreiz glāba komandu pēc ļoti bīstama Toresa sitiena.

Kompensācijas laiks jau tuvojās beigām, kad Solomona Kalu no laukuma stūra raidīto bumbu savos vārtos ar galvu iesita Liverpool aizsargs Džons Arne Rīse — 1:1.

Atbildes spēle Chelsea mājvietā Stanford Bridge stadionā notiks 30.aprīlī.