Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Edgars Pukinsks ievēlēts LFF ģenerālsekretāra amatā

Edgars Pukinsks Latvijas futbola federācijas (LFF) valdes ārkārtas sēdē ar vienbalsīgu lēmumu apstiprināts LFF ģenerālsekretāra amatā, ziņo LFF savā mājaslapā internetā.

Pukinsks pēc Mareka Gruškevica un Vadima Ļašenko atteikšanās kandidēt uz LFF ģenerālsekretāra amatu valdes sēdē amatā tika ievēlēts vienbalsīgi.

Šajā amatā jau pabijušais Pukinsks sarunā ar LFF norādīja, ka visi centieni atrast kādus zemūdens akmeņus viņa aiziešanai no darba vasarā ir lieki. Toreiz savu aiziešanu no LFF Pukinsks pamatoja ar vēlmi veltīt vairāk laika ģimenei, un uzsvēra, ka tas arī bija patiesais darba pārtraukšanas iemesls, nevis kādi konflikti ar iepriekšējo organizācijas prezidentu Kasparu Gorkšu: "Ģimene bija īstais iemesls, bet paralēli tam bija arī mans nogurums no visa. Šobrīd mana ģimene nav diez ko priecīga par to, ka es atgriežos. Tas, kas šajās pirmajās dienās notiek publiskajā telpā, tas jau ir sitiens pa ģimeni. Taču ģimene mani ļoti atbalsta un saprot, kāda ir mana motivācija pieņemt šo izaicinājumu, kas publiskajā telpā dažiem varbūt šķiet dīvains. Taču viņi saprot, ka vēlos palīdzēt futbolam attīstīties."

Pukinsks uzsver: ''Man nebija aicinājumu ierasties te kā glābējam. Man bija jautājums, vai esmu gatavs atgriezties. Kurš mani uzrunāja pirmais, kurš pēdējais, manuprāt, nav vairs būtiski. Šodienas balsojums parādīja, ka visi valdes locekļi balsoja vienbalsīgi."

Jaunais ģenerālsekretārs vēlas domubiedru komandu: "Valdei teicu - tas, ka mani ir uzrunājuši, ir viena lieta, bet es gaidu no viņiem gatavību sadarboties, pilnīgu atklātību. Lai ir asas diskusijas un viedokļa atšķirības, bet lai tas viss notiek kabinetā, caurspīdīgi un saprotami. Tas ir būtiskākais - vai mēs šeit varēsim izveidot komandu un strādāt efektīvi. Ja mēs šobrīd nevarēsim izveidot komandu iekšienē, arī no ārpuses tas izskatīsies nelāgi. Šobrīd jāizbeidzas visām diskusijām par spēlītēm. Vai tās ir, vai nav, to rādīs turpmākie notikumi."

Daudz ko noteiks arī spēja vienoties ar nosacītajiem opozicionāriem: "Šobrīd esmu gatavs meklēt dialogu un iespējas sadarboties futbola labā ar jebkuru: ar Vadimu [Ļašenko ], ar Kasparu [Gorkšu], ar trešajām un ceturtajām pusēm. Mums jāiziet no terminiem pozīcija, opozīcija, labie, sliktie, kreisie vai kādi citi. Es nācu izrunāt vērtības un principus, kādos esmu gatavs sadarboties ar valdi. Šobrīd ir vairākas jomas federācijas darbā, kuras ir ļoti būtiski atrisināt pēc iespējas ātrāk."

LFF jau nosūtījusi pieprasījumu Uzņēmumu reģistram apstiprināt paraksta tiesības Edgaram Pukinskam.

Viens no lielākajiem izaicinājumiem Pukinskam, kurš šajā amatā jau bija no 2016.gada jūnija līdz šī gada jūlijam, būs federācijas finanšu dokumentu savešana kārtībā.

 

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Hokejs

Vairāk Hokejs


Basketbols

Vairāk Basketbols


Futbols

Vairāk Futbols


Teniss

Vairāk Teniss


Volejbols

Vairāk Volejbols


Motoru sports

Vairāk Motoru sports


Vieglatlētika

Vairāk Vieglatlētika


Riteņbraukšana

Vairāk Riteņbraukšana


Ziemas sports

Vairāk Ziemas sports


Citi

Vairāk Citi