Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

FK Ventspils futbolisti neiekļūst Sadraudzības kausa izcīņas pusfinālā

Latvijas čempioni FK Ventspils futbolisti Maskavā notiekošās Sadraudzības kausa izcīņas ceturtdaļfinālā pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 4:5 (pamatlaiks 0:0) zaudēja Tiraspoles Šerif un neiekļuva pusfinālā, informēja Moldovas klubs.Pirmajā puslaikā galvenie notikumi risinājās pēdējās piecas minūtēs.

Vispirms galvenais tiesnesis Karens Nalbandjans par  nesportisku uzvedību uz tribīnēm aizsūtīja FK Ventspils galveno treneri Romanu Grigorčuku, bet dažas minūtes vēlāk arī viņa asistentu Sauļu Cekanaviču.Par spīti tam jau kompensācijas laikā ventspilnieki nopelnīja tiesības uz 11 metru soda sitienu, taču Vīts Rimkus, kura kontā bija četri gūti vārti iepriekšējos trijos mačos, sita garām.Vārti  netika gūti arī otrajā puslaikā, kaut nedaudz labākas iespējas atklāt rezultātu bijušas Šerif futbolistiem.11 metru sitienu sērijā FK Ventspils rindās precīzi sita Cilinšeks, Mentešašvili, Žigajevs, Rimkus, bet Kačanovs un Kosmačovs “pendeles” neizmantoja. Vārtsargs Andris Vaņins atvairīja vienu Moldovas kluba futbolistu sitienu.Pusfinālā Šerif pretinieki būs Taškentas Pahtakor futbolisti, kuri citā ceturtdaļfināla spēlē 11 metru sitienu sērijā uzvarēja Paņevēžas Ekranas – 4:2 (pamatlaiks 1:1).Jau ziņots, ka, Latvijas valstsvienības pussargam Andrejam Rubinam gūstot vienus vārtus, vietu pusfinālā nodrošināja Baku Inter komanda, kas pārspēja Regad-Tadaz no Tadžikistānas 2:0. Inter pretinieki pusfinālā noskaidrosies Aktobe (Kazahstāna) un MTZ-RIPO (Baltkrievija) komandu spēlē.

Sadraudzības kauss futbolā, ceturtdaļfināls

FK Ventspils – Tiraspoles Šerif 0:0, 4:5 pēc 11 m sit.

FK Ventspils: Vaņins, Savčenkovs, Kačanovs, Cilinšeks, Kosmačovs, Mentešašvili, Čirkins, Žigajevs, Cigirlašs, Špakovs, Rimkus

Bļugers gūst vārtus un izkaujas ar Balinski uzvarā

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers ceturtdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā, kurā viņa un Latvijas vārtsarga Artūra Šilova pārstāvētā Vankūveras Canucks komanda izcīnīja uzvaru. T...