Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Latvijas U-19 futbola valstsvienība 2011.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra 7.grupas pirmajā spēlē Arkādijas stadionā Rīgā ar 1:2 (0:1) piekāpās favorītiem Itālijas jaunajiem futbolistiem.Itālijas izlase vadībā izvirzījās vadībā 11.minūtē, kad precīzs izrādījās Federiko Kararo raidījums. Rezultāts 0:1 saglabājās līdz 52.

minūtei, kad Artjoms Lonščakovs realizēja pirmo sitienu viesu vārtu četrstūrī. Taču 71.minūtē Simone Verdi vēlreiz vadībā izvirzījas viesus.7.grupas pirmajā spēlē Horvātijas U-19 izlase negaidīti nospēlēja neizšķirti 2:2 ar vienaudžiem no Fēru salām. Horvāti būs turnīra saimnieku Latvijas futbolistu nākamie pretinieki sestdien paredzētajā mačā.Kvalifikācijas nākamajā kārtā, jeb elites turnīrā, kas notiks nākamgad pavasarī, iekļūs 13 apakšgrupu pirmo divu vietu ieguvēji, kā arī divi veiksmīgāki trešo vietu ieguvēji. Šīs 28 komandas septiņu grupu turnīros pa četrām komandām noskaidros Rumānijā paredzētā čempionāta finālturnīra dalībniekus.