Rīgā +19 °C
Sestdiena, 4. maijs
Viola, Vizbulīte, Vijolīte

Francijas čempionāta vicelīderi PSG pārtrauc deviņu uzvaru sēriju

Deviņu uzvaru sēriju visos turnīros trešdien pārtrauca Francijas futbola čempione Parīzes Saint-Germain (PSG), kas vietējā čempionāta spēlē viesos cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar Lille komandu.Spēles 29.minūtē PSG komandu vadībā izvirzīja urugvajiešu uzbrucējs Edinsons Kavani, bet pirmā puslaika izskaņā negatīvi izcēlās viesu itāļu vārtsargs Salvatore Sirigu, kurš neveiksmīgi ar dūri centās izsist bumbu no soda laukuma, ieraidot to savos vārtos.

PSG komanda, kurai šajā mačā nepalīdzēja zviedru uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs, iepriekš visos turnīros bija guvusi deviņus panākumus pēc kārtas, vietējā čempionātā uzvarot sešās cīņās pēc kārtas. Vienība šosezon joprojām cīnās bez zaudējumiem.Tikmēr Lille komanda visos turnīros bez uzvarām ir jau 11 spēlēs pēc kārtas, šajā laikā piedzīvojot sešus zaudējumus un piecas reizes cīnoties neizšķirti. Līdz šim pēdējo uzvaru vienība izcīnīja 27.septembrī.Šis rezultāts ļāvis Marseļas Olympique komandai, kas otrdien izbraukumā nospēlēja 1:1 (1:1) ar Lorient, starp kopvērtējuma līderēm pār PSG saglabāt viena punkta pārsvaru.Citviet trešdien uz kopvērtējuma trešo vietu pakāpās Saint-Etienne komanda, kas ar 2:0 (2:0) izbraukumā uzvarēja Montpellier, bet ceturtā tagad ir Stade Rennais, kas ar 2:1 (1:0) viesos pārspēja Nice. Punktus tikmēr zaudēja Bordo Girondins, izbraukumā cīnoties 0:0 (0:0) ar Metz komandu, kurai janvārī, iespējams, pievienosies latviešu talants Jānis Ikaunieks._Saint-Etienne, Stade Rennais un Girondins_ futbolistus gan ceturtdien var apsteigt Lionas Olympique, kas uzņems Reims komandu.Pašlaik kopvērtējumā Marseļas Olympique ieņem pirmo vietu ar 35 punktiem 16 spēlēs, bet PSG atpaliek par punktu. Saint-Etienne kontā ir 29 punkti, _Stade Rennais un Girondins seko ar 28 punktiem, bet Lionas Olympique_ futbolisti iekrājuši 27 punktus 15 mačos.Metz ar 19 punktiem 16 cīņās pašlaik atrodas kopvērtējuma 12.vietā.