Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Gorkšam vārti, Reading triumfē Championship un atgriežas premjerlīgā

Vārtus Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas - Championship - priekšpēdējās kārtas spēlē sestdien guva Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, bet viņa pārstāvētā Reading komanda savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:1) ar Londonas Crystal Palace vienību.

Gorkšs, kā jau ierasts, nospēlēja visas 90 minūtes, 20.minūtē pēc precīza sitiena panākot izlīdzinājumu 1:1. Vēl šajā mačā Reading vārtus guva Adams le Fondre, bet Crystal Palace rindās ar precīziem sitieniem izcēlās Vilfreds Zaha un Glens Marejs.

Kopš pirmā puslaika beigām Reading komanda spēlēja mazākumā, jo no laukuma tika noraidīts Džeisons Robertss.

Pēdējās 28 spēlēs tagad Reading izcīnījusi 22 uzvaras, divas reizes spēlējusi neizšķirti un četrās cīņās zaudējusi.

Citā spēlē sestdien zaudējumu piedzīvoja Reading tuvākie sekotāji kopvērtējumā Southampton, kas izbraukumā ar 1:2 (1:1) atzina Middlesbrough pārākumu.

Pateicoties šim Southampton zaudējumam, Redingas klubs jau kārtu pirms čempionāta noslēguma nodrošināja sev pirmo vietu Championship turnīrā.

Championship turnīra kopvērtējumā Redingas klubs pēc sestdienas spēles ar 89 punktiem 45 mačos ieņem pirmo vietu, un sev jau ir garantējis vietu premjerlīgā. Savukārt otrajā pozīcijā ar 85 punktiem 44 spēlēs atrodas Southampton futbolisti, bet trešo vietu ar 80 punktiem šobrīd ieņem Vesthemas United.