Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Horvātijas izlases treneris apmierināts ar futbolistu gatavību EČ kvalifikācijai

Horvātijas futbola izlases galvenais treneris Slavens Biličs pēc trešdien Bratislavā gūtā neizšķirta pret Slovākiju bija apmierināts ar izlases gatavību Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīram, kur tai pirmajā spēlē būs jātiekas ar Latvijas valstsvienību.Biličam Horvātijas spēlētāju sniegums patika, un trenerim nebūs viegli izšķirties par sastāvu, kas startēs EČ kvalifikācijā, rakstīja sportnet.

hr.Neizšķirti 1:1 aizvadītā spēle pret Slovākiju bija laba pārbaude, tomēr tai pietrūka oficiāla turnīra cīņas spriedzes, teica Biličs. Pirmajā puslaikā horvāti spēlējuši piesardzīgāk, kas ļāvis pārliecinošāk kontrolēt spēli, taču liedza izveidot asus uzbrukumus. Savukārt otrajā puslaikā, kurā tika gūti abi vārti, Horvātijas izlase aktīvāk spēlēja uzbrukumā, kas savukārt radījis lielākas briesmas arī pašu vārtiem.Biličs sagaida, ka izlases futbolisti līdz spēlei pret Latviju klubos vēl par 10 līdz 15 procentiem uzlabos formu. Īpašu Biliča uzslavu izpelnījās vārtus pret Slovākiju guvušais Nikica Jelavičs, kurš esot izaudzis par pasaules līmeņa uzbrucēju.Latvijas un Horvātijas izlases EČ kvalifikācijas turnīru sāks 3.septembrī Rīgā.