Svētdiena, 12. maijs
Valija, Ina, Ināra, Inārs

Ibrahimovičs ar vārtu guvumu debitē La Liga futbola čempionātā

Ar vārtu guvumu Spānijas La liga čempionātā debitējis pazīstamais zviedru futbolists Zlatans Ibrahimovičs, palīdzot Barcelona sezonas pirmajā spēlē ar 3:0 sagraut Sporting Gijon, ziņo sacensību rīkotāji.Pašreizējo Eiropas spēcīgāko klubu 18.minūtē vadībā izvirzīja Božans Krkičs, bet pirmā puslaika beigās Kaders Keita dubultoja kataloniešu pārsvaru. Mača 82.minūtē trešos vārtus Barcelona labā guva Ibrahimovičs, kurš raidīja vārtos Daniela Alveša centrēto bumbu.

Barcelona šovasar Ibrahimoviču par 46 miljoniem eiro iegādājās no Milānas Inter, turklāt uz Itālijas čempionvienību pārcēlās arī rezultatīvais Kamerūnas izlases uzbrucējs Samuels Eto.

La liga čempionāta pirmajā kārtā uzvaras guva arī Barcelona galveni konkurenti Madrides Real (3:2 ar Deportivo), Valencia (2:0 ar Sevilla) un Getafe (4:1 ar Racing).