Piektdiena, 25. oktobris
Beāte, Beatrise

Ilgi gaidīta uzvara

UEFA Čempionu līgā favorītiem panākumi.

Deviņus gadus nespēja pārspēt, bet trešdien to paveica ar vērienu. UEFA Čempionu līgas 3. kārtas centrālajā spēlē Spānijas čempionāta līdervienība Barcelona pārspēja Vācijas lielklubu Minhenes Bayern ar 4:1.

Pirmsspēles statistika Spānijas LaLiga vadošajai komandai neko labu nesolīja. Bayern bija uzvarējis pēdējās sešās savstarpējās spēlēs, turklāt pēdējās četrās Čempionu līgas tikšanās reizēs Barcelona nebija pratusi atrast Minhenes vārtu atslēgu. Kopējā vārtu starpība bija 22:4 Bayern labā. Deviņus gadus Barcelona fani gaidīja šo panākumu!

Spēles pašā sākumā Rafaels Diašs Belolli jeb Rafinja ātrajā uzbrukumā izmantoja pretinieku aizsargu kļūdu un izskrēja viens pret minheniešu vārtsargu Manuelu Neieru, izvirzot vadībā kataloniešu klubu, taču pēc tam jau aktīvāk uzbruka Bayern. Harijs Keins spēles 10. minūtē arī raidīja bumbu Barcelona vārtos, taču aizmugures dēļ uz tablo saglabājās 1:0 Barcelona labā. Pēc astoņām minūtēm Keins vēlreiz sita precīzi, un šoreiz viss bija noteikumu robežās (1:1). 36. minūtē vēl viena Bayern aizsargu kļūda ļāva Robertam Levandovskim gūt vārtus pret savu bijušo komandu. Puslaika pēdējā minūtē Rafinja vēlreiz pārspēja Neieru (3:1). Tāla Lamina Jamala piespēle 56. minūtē ļāva Rafinjam savā aktīvā ierakstīt hat-trick.

Anglijas futbola grands Mančestras City mājās neatstāja nekādas cerības Prāgas Sparta komandai. Pārliecinošā 5:0 uzvarā Ērlings Holanns izcēlās ar diviem vārtu guvumiem. Vēl viena Anglijas premjerlīgas komanda Liverpool izcīnīja uzvaru izbraukumā ar 1:0 uzvaru pār Vācijas komandu Leipzig. Lielisku spēli aizvadīja Roterdamas Feyenoord. Nīderlandes klubs viesos apspēlēja Lisabonas Benfica ar 3:1. Vēl divus Feyenoord vārtu guvumus ar VAR sistēmas palīdzību atcēla.