Rīgā +6 °C
Ceturtdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns

Latvijas minifutbola izlase cieš zaudējumu Pasaules kausa finālturnīra astotdaļfinālā

Latvijas minifutbola izlase piektdien Portugālē, kur norisinās vēsturē pirmais Pasaules kausa finālturnīrs šajā sporta veidā, cieta zaudējumu astotdaļfinālā.

Astotdaļfināla cīņā Latvijas futbolisti ar 0:2 (0:2) zaudēja ASV.

Amerikāņi abus vārtus guva jau mača sākumā, kad pirmajā minūtē izcēlās Skots Krendels, kurš turklāt vēlreiz bija precīzs trešajā minūtē. Lai arī Latvijas futbolisti centās atspēlēties, tomēr tas neizdevās.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka apakšgrupu turnīrā Latvija ar 2:3 zaudēja Brazīlijai, ar 14:0 sagrāva Ēģipti un nospēlēja 2:2 ar Bulgāriju. Ar otro vietu grupā Latvija nodrošināja vietu astotdaļfinālā.

Sacensībās kopumā 32 valstu izlases bija sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām katrā. Katras grupas divas labākās komandas kvalificējās izslēgšanas spēļu turnīram, kas noslēgsies ar finālu sestdien.

Pasaules kausa finālturnīrs šajā sporta veidā tiek rīkots pirmo reizi. Minifutbolā laukumā ir seši vienas komandas spēlētāji, bet mačs norisinās divos puslaikos pa 20 minūtēm.