Rīgā +4 °C
Piektdiena, 18. oktobris
Rolanda, Rolands, Ronalds, Erlends

Latvijas U-15 futbola izlase zaudē savā pirmajā oficiālajā spēlē

Latvijas U-15 jauniešu futbola izlase otrdien Polijā aizvadīja savu pirmo oficiālo draudzības spēli, tiekoties ar mājiniekiem Polijas vienaudžiem. Vladimira Beļajeva trenētā komanda piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 0:4 (0:0).Pēcspēles intervijā LFF Preses daļai Beļajevs atzina, ka poļi pārspējuši mūsu futbolistus pateicoties labākai fiziskajai sagatavotībai - pretinieki bija spēcīgāki, augumā raženāki, fiziski noturīgāki.

"Lai gan pirmajā puslaikā spējām noturēt neizšķirtu, tomēr pēc pārtraukuma pilnībā izpaudās pretinieka pārākums fiziskajā kondīcijā. otrajā puslaikā vienkārši neizturējām viņu spiedienu. Pirmos vārtus zaudējām spēles otrā puslaika 10.minūtē, bet kopumā pirmos trīs vārtus zaudējām ar 15 minūšu intervālu. Ceturto reizi Polijas izlases futbolisti vārtus guva jau kompensācijas laikā. Pāris uzbrukumus un sitienus spējām izveidot arī paši, tomēr kā jau teicu - pretinieks šodien bija pārāks daudzos spēles komponentos, galvenokārt fiziskajā sagatavotībā. Tomēr par spīti zaudētajiem vārtiem, gribu atzīmēt mūsu vārtsarga spēli šodienas mačā."Uz šīm divām pārbaudes spēlēm ar Poliju Latvijas U-15 izlases treneru kolektīvs izvēlējās spēlētājus no Rīgas un Tukuma komandām.