Ceturtdiena, 17. oktobris
Karīna, Gaits

Latvijas U-19 futbola izlase zaudē arī pēdējā spēlē turnīrā Itālijā

Latvijas U-19 futbola izlase (1992.g.dz.) piedzīvojuši zaudējumu arī noslēdzošajā grupu turnīra spēlē Itālijas galvaspilsētā Romā notiekošajā starptautiskajā turnīrā Roma Caput Mundi. Ceturtdien Latvijas komanda pēcspēles 11 metru sitienu sērijā ar 4:5 (pamtaliks 1:1) piekāpās Kipras jaunajiem futbolistiem, informēja Latvijas Futbola federācija.

Latvijas izlasi mača 15.minūtē vadībā izvirzīja Jevgēņijs Blagijs, un cīņas pirmais puslaiks noslēdzās ar mūsu futbolistiem labvēlīgu minimālu pārsvaru. Savukārt nākamo 45 minūšu vidusdaļā kipriešiem izdevās panākt izlīdzinājumu. Tā kā turnīra formāts neizšķirtu pamatlaikā neparedz, tika izpildīti 11 metru soda sitieni, kuros pārāki ar rezultātu 5:4 izrādījās kiprieši. „Šī spēle bija labākā mūsu izpildījumā visa turnīra ietvaros,” atzina Latvijas izlases vecākais treneris Jānis Dreimanis. „Ja šādi spēlēsim arī turpmāk, viss būs kārtībā. Par pretinieka spēku liecina fakts, ka Kipra kā pirmā komanda no mūsu grupas iekļuva sacensību finālā,” piebilda J.Dreimanis. „Ar turnīru esmu ļoti apmierināts, jo šeit, spēlējot ar spēcīgiem pretiniekiem, uzreiz var redzēt kurš spēlētājs ko var izdarīt. Arī organizatoriskajā ziņā viss bija labākajā kārtībā – gluži tāpat kā Eiropas atlases mačos.”Jau ziņots, ka pirmajā turnīra mačā otrdien Latvijas izlase ar rezultātu 2:3 (1:1) atzina Itālijas U-19 izlases pārākumu, savukārt otrajā apakšgrupas cīņā vakar ar 0:4 (0:1) piekāpās Lacio reģiona jauniešu vienībai. Latvijas futbolisti ieņēma pēdējo vietu savā apakšgrupā, bet kā pirmās vietas ieguvēji finālam kvalificējās Kipras komanda.